Hakkımızda

Konya Özkan Ambalaj

Konya da faaliyet gösteren Konya Özkan Ambalaj; 2006 yılında şahıs şirketi olarak başlayıp, kutu ve koli üretimi olarak Ambalaj sektöründe Konya da hizmet vermeye başlamıştır. İlk üretimi küçük alanlarda çalışarak Konya’nın Ambalaj eksiklerini görerek yatırım yapmak zorunda kaldı.

 

Konya Özkan Ambalaj Üretim faaliyetini 2000 metrekarelik kapalı 500 metrekarelik açık alanla beraber 2500 metrekarelik toplam alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Konya da faaliyet gösteren firmamız hep ilkleri başaran olmuştur. İlk İnline ve Jumbo slatör baskı makinelerinde ilklere imza atmıştır.

 

Konya Özkan Ambalaj şu anda üretim kapasitesini 600 ton olarak hedeflemiş olup bu hızda devam etmekdedir. Tripleks koli, çift parça koli ve büyük ebatlardan koli yapabilen otomatik dikiş makineleriyle de Konya da ilk akla gelen isim olmuştur.

 

 

Konya Özkan Ambalaj son teknoloji makine parkurunun yanı sıra, kaliteli, müşteri odaklı, standartlara uygun ürünlerin üretimini amaç edinmiş, tecrübeli ve dinamik üretim ekibi, farklı fikirleri, kurumsal yönetim anlayışı ile insana ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla oluklu mukavva sektöründe yenilikçi ürünler üretmektedir.

 

 

Firma yenilenen ticaret anlayışına ayak uydurmak ve rakiplerinden bir adım önde olmak amacıyla hazır ürünler satışı için Koli Store Online Satış şirketi ve İhracat firması olarak Koli Dünyasını Kurmuştur.

 

İletişime Geçin